MENU

O firmie RK-Stal

Firma RK-Stal Katarzyna Ławecka jest kontynuacją działalności założonej w pierwszej połowie lat 80. Od początku prężnie działamy w branży metalowej. Pragniemy być odpowiedzią na Państwa potrzeby, dlatego z uwagą obserwujemy rynek i dostosowujemy się do jego aktualnych wymagań. .


Nieustannie się rozwijamy. Od zawsze podejmujemy się trudnych zadań, bo wiemy, że wyzwania są doskonałym sposobem na zdobycie cennego doświadczenia. Nasze produkty i usługi charakteryzują się najwyższą jakością. Nasze zaangażowanie przełożyło się na zaufanie oraz zadowolenie szerokiego grona Klientów.

Lata
80

to okres prac związanych z prefabrykacją stali
na potrzeby budownictwa mieszkaniowego -
konstrukcje stalowe, stalowe zabezpieczenia
antywłamaniowe, ogrodzenia oraz balustrady.

Lata
90

spędziliśmy na intensywnej działalności przy modernizacji istniejących linii technologicznych do produkcji piwa i rozlewni napojów. Wykonywaliśmy kompleksową usługę dla nowo wdrażanych technologii w zakresie transportu, mycia, napełniania i kapslowania butelek. Nasze działania obejmowały projekt, produkcję oraz montaż urządzeń i rurociągów technologicznych. Modernizowaliśmy rozlewnie Pepsi w Gdańsku, Browar Gdański, Browar w Elblągu, Browar Łomża.

Lata
1995 - 2008

to okres, w którym podejmowaliśmy się prac związanych z modernizacją infrastruktury przeciwpowodziowej i produkcją urządzeń dla gospodarki wodno-ściekowej.

Lata
2008 - dziś

Obecnie kontynuujemy produkcję urządzeń dla infrastruktury przeciwpowodziowej oraz gospodarki wodno-ściekowej. Oferujemy również kompleksowe usługi w zakresie przetwarzania elementów stalowych dla Klientów indywidualnych oraz firm. Zapraszamy do współpracy również architektów, projektantów wnętrz i artystów.

Zapraszamy
do kontaktu
USŁUGI I PRODUKTY
Zostaw wiadomość